Barva na řasy a obočí Koketka

Barva na řasy a obočí pro výrazný pohled a podtrhnutí krásy.

 • 241 Kč 142 Kč –59 %
99 Kč
Kategorie: Zdraví & Krása

Zvolte variantu

 • Barva: Černá
  • Skladem (> 3 ks) | Můžeme doručit do: 29.5.2020
  241 Kč  (–59 %)
  99 Kč
     
 • Barva: Hnědá
  • Vyprodáno
  241 Kč  (–59 %)
  99 Kč
 

Nová odolná barva na obočí a řasy. Zvýrazněte svou neodolatelnou individualitu. Zvýrazněte svůj pohled.

Způsob použití:

1. Před aplikací musí být vaše obočí a řasy absolutně čisté a suché. Kolem obočí a řas naneste trochu krému, indulony či vazelíny (na tato mastná místa se barva neuchytí pokud by došlo ke kápnutí barvy jinam než chcete)

2. V nádobce, která nesmí být z kovu, pečlivě smíchejte obsah obou balení. Míchejte dokud nevznikne hustá kašička.

 kalíšek s barvou koketka

3. Opatrně naneste barvu pomocí vatové tyčinky.

 

4. Za 10-15 minut odstraňte barvu vatovým tamponem a pečlivě opláchněte vodou.

 

5. Barvou si můžete nabarvit i řasy. Doporučujeme přizvat na pomoc kamarádku či maminku, pokud si řasy budete barvit sama, nabarvěte nejdříve na jednom oku a poté na druhém. Na víčka naneste opět krém, indulonu či vazelínu. Rozstříhněte vatový tampon na polovinu a každý tamponek taktéž potřete krémem. Tamponky dejte pod oči, tak, aby spodní řasy ležely na tamponku. Zavřete oči a naneste barvu na všechny řasy. Následně vatovou tyčinkou setřete přebytečnou barvu, která ulpěla na víčku. Barvu nechte na řasách působit déle, klidně i 25 minut. Poté setřete vatovými tampony a barvu z řas vytřete, oči si vypláchněte vodou a kapkami do očí.

POZOR! Barva se nesmí dostat do očí a nesmí štípat. Pokud se tak stane, okamžitě setřete barvu a vypláchněte studenou tekoucí vodou. Následně oko propláchněte kapkami do očí. Při přetrvávajících potížích navštivte lékaře.

 

Složení:

Barvicí prášek: Kaolin, Xanthan Gum, p-Aminophenol
Oxidační gel: Voda, Hydrogen peroxide, Acrylates Copolymer, Sodium Laureth Sulfate, Triethanolamine EDTA.

Upozornění: Před aplikací proveďte test citlivosti. Naneste trochu barvy například na předloktí a zjistěte zda vám nevznikne alergická reakce, jakékoliv pálení, svědění, vyrážka je známkou alergie a barva tedy pro vás není vhodná. Nenanášejte barvu na podrážděnou kůži, nevytrhávejte obočí před nanášením barvy, jemnými ranami po vytrhávání obočí by mohlo dojít k infekci. Při zasažení očí je pečlivě vypláchněte pod proudem vody a ihned aplikujte zklidňující kapky do očí, například Visine. Na barvení používejte vždy pouze čerstvě připravenou směs.Skladujte mimo dosah dětí.

Vyrobeno v Rusku

Balení obsahuje: 1,5g barvicího prášku (černý nebo hnědý sáček) a 4ml gelového oxidantu (modrý sáček)

V nabídce máme 2 barvy: sytě hnědou nebo černou - na řasy doporučujeme černou a na obočí pro světlejší typy hnědou, případně lze barvy namíchat a vytvořit si černohnědou barvu

Nemusíte smíchat celé balení najednou, můžete balení použít vícekrát, jen je potřeba otevřené balení dokonale opět uzavřít! Vždy míchejte stejné množství gelu a prášku v poměru 1:1 a pokud nepoužijete celé balení, dobře gel i prášek uzavřete!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.