2.2.2023 ZAVŘENO OD 14:15

Barva na řasy a obočí

Barva na řasy a obočí pro výrazný pohled a podtrhnutí krásy.


99 Kč
Kategorie: Zdraví & Krása

Zvolte variantu

 • Barva: Černá
  • Vyprodáno
  99 Kč
 • Barva: Hnědá
  • ✔Skladem (1 ks) | Můžeme doručit do: 7.2.2023
  99 Kč
     
 • Barva: Hořká čokoláda
  • Vyprodáno
  99 Kč
 

Nová odolná henna na obočí a řasy. Zvýrazněte svou neodolatelnou individualitu. Zvýrazněte svůj pohled.

Navíc v době zakrytých úst a nosu jsou právě oči a obočí to, co nám dělá tvář a mimiku.

V jednom balení najdete 2 sáčky, tedy na dvě použití.

Spočítejte si, kolik ušetříte oproti chození ke kosmetičce.

Způsob použití:

1. Před aplikací musí být vaše obočí a řasy absolutně čisté a suché. Kolem obočí a řas naneste trochu krému, indulony či vazelíny (na tato mastná místa se barva neuchytí pokud by došlo ke kápnutí barvy jinam než chcete)

2. Barvu můžete nanášet přímo ze sáčku nebo ji dejte pro pohodlnější aplikaci do nádobky, která nesmí být z kovu.

 kalíšek s barvou koketka

3. Opatrně naneste barvu pomocí vatové tyčinky nebo tenkého štětce. Barvu, která pak je mimo požadovaný tvar, setřete vatovou tyčinkou.

 

4. Za 20-25 minut odstraňte barvu vatovým tamponem a pečlivě opláchněte vodou. Čím delší doba, tím je barva sytější a výraznější, nepřekračujte však těch 25 minut. Pro lehké obarvení chloupků nechte hennu kratší dobu a uvidíte, zda je to na vás tak akorát nebo ještě přidáte. Časem si svou požadovanou barvu vychytáte k dokonalosti.

 

5. Barvou si můžete nabarvit i řasy. Doporučujeme přizvat na pomoc kamarádku či maminku, pokud si řasy budete barvit sama, nabarvěte nejdříve na jednom oku a poté na druhém. Na víčka naneste opět krém, indulonu či vazelínu. Rozstříhněte vatový tampon na polovinu a každý tamponek taktéž potřete krémem. Tamponky dejte pod oči, tak, aby spodní řasy ležely na tamponku. Zavřete oči a naneste barvu na všechny řasy. Následně vatovou tyčinkou setřete přebytečnou barvu, která ulpěla na víčku. Barvu nechte na řasách působit déle, klidně i 25 minut. Poté setřete vatovými tampony a barvu z řas vytřete, oči si vypláchněte vodou a kapkami do očí.

POZOR! Barva se nesmí dostat do očí a nesmí štípat. Pokud se tak stane, okamžitě setřete barvu a vypláchněte studenou tekoucí vodou. Následně oko propláchněte kapkami do očí. Při přetrvávajících potížích navštivte lékaře.

 

Složení:

Aqua, Lawsonia Inermis Extract, Arctium Lappa Root Oil, Glyceryl Monostearate, Glyceryl Stearate SE, Triticum Vulgare Oil, Glycerin, Hydrolized Keratin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroceatic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, HC Blue 2, HC Red 3 (u barvy černá a hořká čokoláda je zde navíc Carbon Black)

Upozornění: Před aplikací proveďte test citlivosti. Naneste trochu barvy například na předloktí a zjistěte zda vám nevznikne alergická reakce, jakékoliv pálení, svědění, vyrážka je známkou alergie a barva tedy pro vás není vhodná. Nenanášejte barvu na podrážděnou kůži, nevytrhávejte obočí před nanášením barvy, jemnými ranami po vytrhávání obočí by mohlo dojít k infekci. Při zasažení očí je pečlivě vypláchněte pod proudem vody a ihned aplikujte zklidňující kapky do očí, například Visine.

Skladujte mimo dosah dětí.

Vyrobeno v Rusku

Balení obsahuje: 2x 2 ml barvy

V nabídce máme různé barvy: hnědou nebo černou - na řasy doporučujeme černou a na obočí pro světlejší typy hnědou

Vždy otevírejte nové balení a nespotřebovanou barvu vyhoďte, určitě ji nenechávejte na další použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: