Rodinná hra HP

Zábavná hra s motivy kouzelníka Harryho Pottera.


  • (>3 ks) ✔Skladem
    Můžeme doručit do: 7.10.2022
249 Kč
Kategorie: Pro děti
Záruka: 2 roky
 

Populární hra na způsob Dobble! Postřehový bestseller s postavičkami a symboly oblíbeného Harry Pottera!

Rodinná hra zaměřená na rychlost, postřeh, reflexy! 

50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden.

Můžete si vybrat z 5 různých her, všechna pravidla naleznete v popisu níže.

Baleno v praktické kovové krabičce, je ideální tedy i na výlety a cestování.

Věk: 6+

Počet hráčů: 2-8

Průměrná doba hraní: 15min

Rozměry balení: 7,5 x 13 x 13,5 cm

Pravidla hry a typy her:

1. Každý hráč dostane jednu kartu, doprostřed stolu se položí zbytek karet v balíčku. Všichni hráči hledají stejný symbol mezi svoji a kartou na balíčku. Kdo nalezne stejný symbol, kartu si vezme. Vyhrává hráč s největším počtem karet!
2. Jedna karta se dá doprostřed stolu. Ostatní karty se rozdají hráčům. Hráči hledají stejný symbol mezi svoji a vyloženou kartou. Kdo se první zbaví svých karet vyhrál!
3. Všichni hráči natáhnou ruce a každý hráč dostane jednu kartu. Poté svou kartou otočí a musí najít symbol mezi svoji a protihráčovou kartou. Když hráč symbol nalezne, dá protihráči, který má shodný symbol, svoji kartu do ruky. Kolo končí když všechny karty zůstanou v ruce jednomu hráči. Poté se rozdají karty znovu a začíná další kolo. Hráč s největším počtem karet prohrává!
4. Do středu stolu se položí jedna karta a každému hráči se rozdá po jedné kartě. Hráči musí najít symbol mezi vyloženou kartou a kartou protihráče či svou kartou. Poté hráč symbol nalezne, tuto kartu si ponechá, ale vyloženou kartu nechá na místě. Poté co jsou všechny karty sebrány, vyložená karta se umístí dospod balíčku a rozdává se nové kolo. Když se dobere balíček, hra končí. Hráč s největším počtem karet vyhrává!
5. Každý hráč dostane jednu kartu. Zbytek balíčku se dá do středu stolu. Hráči hledají stejný symbol mezi vyloženou a protihráčovou kartou. Když hráč symbol nalezne, dá vyloženou kartu na kartu protihráče. Hra končí dobráním balíčku a hráč s nejméně kartami vyhrává. Každá z těchto her má jiné bodové ohodnocení a vítězem je hráč, který má bodů nejvíce!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: