Garance doručení do Vánoc

Milí zákazníci,

v posledních dnech se nás ptáte nejčastěji na tyto dvě otázky:

"Za jak dlouho mi přijde balíček?" a "Stihne moje objednávka dorazit do Vánoc?"

Abychom v tom měli všichni přehled, sepsali jsme důležitá data a kompletní informace ohledně doručování.

Za jak dlouho mi přijde balíček??

Během celého roku se přepravním společnostem daří doručit balík vždy následující pracovní den od odeslání, nyní je to až 3 dny od odeslání.

Berte toto, prosím, v potaz.

Od nás získáte vždy číslo balíku a odkaz pro sledování zásilky, tak, prosím, tohoto využijte a v případě, že se vám cokoliv nezdá, nás ihned kontaktujte, rádi se vším pomůžeme.

Stále se mezi našimi zákazníky objevují bohužel i takoví, kteří nepřebírají své balíčky. Tímto bohužel dochází zbytečně k tomu, že my, jako eshop, i kurýři ztrácíme čas zbytečně díky těmto nepřebíračům a ti navíc na výdejních místech blokují úložní místo pro balíky lidí, kteří o zboží mají zájem.

Stihne moje objednávka dorazit do Vánoc??

Pokud si objednáte nejpozději 20. prosince do 10:00 hodin **, pak přepravní společnosti garantují doručení balíčku do Vánoc.

**Platí při platbě na dobírku nebo online kartou u zboží garancí označené. Platba převodem trvá až 3 dny!

Objednávky, prosím, nenechávejte na poslední chvíli.

A konkrétně které zboží stihne dorazit od nás do Vánoc? Čtěte níže!

garance doručení do vánoc1

 

 

Rádi byste objednali produkty z našeho e-shopu www.vasenebe.cz, ale bojíte se, že nestihne balíček dorazit do Vánoc?

Označili jsme pro vás produkty zeleným štítkem "DORUČÍME DO VÁNOC". Na obrázku níže můžete štítek s garancí vidět.

Díky tomu budete mít přehled, které zboží můžete darovat na Vánoce, a které by Vám dorazilo pravděpodobně až v roce 2022.

Jak platit za balíček?

Jestli váháte jakým způsobem je ideální zaplatit, mějte, prosím, na paměti, že ideální je platba online kartou nebo zaplatit na dobírku - tedy ve chvíli, kdy si budete balíček přebírat.

Platba bankovním převodem někdy trvá i 3 dny. Pokud tedy budete objednávat po 13. prosinci, mějte na paměti, že díky zdlouhavému převodu peněz mezi bankami, se nemusí stihnout doručení balíčku na Vánoce.

Všechny produkty z kategorie SKLADOVKY máme opravdu skladem u nás v Brně, kde pro vás balíčky balíme a odkud je i odesíláme. Můžete se za námi i zastavit pro své zboží.

Při nákupu zboží za 1500 Kč a více máte od nás poštovné ZDARMA. Navíc, pokud se zaregistrujete, získáte slevu 5% na každý nákup u nás.

Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat na telefonu 530 333 501, na emailu info@vasenebe.cz nebo na online chatu na našem e-shopu (vpravo dole).

Přejeme vám poklidný předvánoční čas. VašeNebe.cz