Garance doručení do Vánoc

garance doručení do vánoc1

 

Rádi byste objednali produkty z našeho e-shopu www.vasenebe.cz, ale bojíte se, že nestihne balíček dorazit do Vánoc?

Označili jsme pro vás produkty zeleným štítkem "DORUČENÍ DO VÁNOC". Na obrázku níže můžete štítek s garancí vidět.

garance ukazka

Díky tomu budete mít přehled, které zboží můžete darovat na Vánoce, a které by Vám dorazilo pravděpodobně až v roce 2020.

My budeme balíčky odesílat až do 23. prosince a také mezi svátky, ale bohužel přepravní služby (Česká pošta, GEIS a Zásilkovna) nestíhají, takže garantují, že do Štědrého dne doručí pouze ty zásilky, které se odešlou od nás z Brna nejpozději ve středu 18. prosince v 9:00.

Balíčky, které odešleme 19. prosince a později dorazí možná taky, ale zaručeno to není! Proto to, prosím, nenechávejte na poslední chvíli.

Jak platit za balíček?

Jestli váháte jakým způsobem je ideální zaplatit, mějte, prosím, na paměti, že ideální je platba online kartou nebo zaplatit na dobírku - tedy ve chvíli, kdy si budete balíček přebírat.

Platba bankovním převodem někdy trvá i 3 dny. Pokud tedy budete objednávat po 13. prosinci, mějte na paměti, že díky zdlouhavému převodu peněz mezi bankami, se nemusí stihnout doručení balíčku na Vánoce.

Všechny produkty z kategorie SKLADOVKY máme opravdu skladem - u nás v Brně, zde si také můžete vyzvednout zaplacenou objednávku. Při nákupu zboží za 1500 Kč a více máte od nás poštovné ZDARMA. Navíc, pokud se zaregistrujete, získáte slevu 5% na každý nákup u nás.

Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat na telefonu 530 333 501, na emailu info@vasenebe.cz nebo na online chatu na našem e-shopu (vpravo dole).

Přejeme vám poklidný předvánoční čas. VašeNebe.cz

template (6)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.