Koronavirus a zavřené obchody

Naši milí zákazníci,

vzhledem k opatřením vlády České republiky proti šíření nemoci COVID - 19 jsme povinni vás informovat ohledně změn v doručování zásilek.

Je doporučeno platit předem, abyste při přebírání balíčku přišli do kontaktu s cizí osobou po co nejkratší dobu.

 

Aktuálně nám fungují tyto přepravní společnosti:

GEIS - doručuje pouze na adresu domů. Při platbě na dobírku lze platit pouze kartou přes platební terminál.

Česká pošta - doručuje pouze na pobočky Českých pošt a Balíkoven. Na některých místech lze platit dobírku i v hotovosti.

Zásilkovna - doručuje na pobočky po celé České republice. Dobírku můžete zaplatit pouze kartou. Pobočky jsou obchody - pokud se některý obchod uzavře, vaše zásilka se přesměruje na nejbližší otevřené výdejní místo. Vše s vámi bude řešit Zásilkovna.

Osobní odběr Brno - zastihnete nás na adrese Příkop 2a, Brno 60200 ve všední od od 8 do 15 hodin (obědová pauza 12:00 - 13:00). Zaplacenou objednávku vám vydáme během pár vteřin.

Při přebírání balíčků jsou samozřejmostí roušky. Dodržujte to, prosím, i vy, ať přepravní společnosti mohou fungovat po celou dobu bez omezení.

 

Aktuálně nastává trošku zdržení doručování zboží k nám na sklad do Brna (o 1-2 dny později). Berte to, prosím, v potaz. Všechny Vaše balíčky jsou odesílány v co nejkratším možném termínu.

Při jakýchkoliv nejasnostech nás kontaktujte na chatu vpravo dole na stránce, na emailu info@vasenebe.cz nebo na telefonu 530333501. Rádi se na všem s Vámi dohodneme

 

Víme, že situace není lehká pro nikoho, ale snažíme se vám vyhovět alespoň v online prostředí.

S pozdravem VašeNebe.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.