Tipy na dárky pro děti

pro děti

Ať už má vaše ratolest narozeniny, svátek, nebo se blíží Den dětí, vysvědčení či Vánoce, z našich dárečků si jistě vyberete!

Hodí se pro jakoukoliv příležitost a děti budou zářit štěstím!

Ručně vyrobený dárek jistě děti potěší, ale pokud nemáte na výrobu čas, mrkněte na naše TIPY.

Navíc při objednávce nad 1500 Kč neplatíte poštovné! A při registraci získáte další SLEVU!

Zboží SKLADEM odesíláme ihned, u neskladovek máte napsáno datum doručení.

Vybírat můžete z celé kategorie PRO DĚTI, ale v tomto článku vám vyzdvihneme ty nejvíce prodávané produkty, a nejoblíbenější hračky mezi dětmi!

1. Akvárium FUN FISH

Pokud máte doma dítě, které tuží po mazlíčkovi, doporučujeme začít s rybičkou. Toto akvárko je vyvinuto přímo pro děti, protože se čistí skoro samo a děti tak mají akorát za úkol rybičku krmit. Pokud tohle během roku zvládnou, můžete si popovídat o náročnějším mazlíčkovi.
V opačném případě děti sami usoudí, že náročnější zvířátko opravdu nechtějí.

2. Projektor noční oblohy

Bydlíte ve městě, kde není pořádně vidět jasná obloha? Nebo máte doma malého astrologa, který zbožňuje hvězdy?
Pak je tohle naprosto ideální dárek! Projektor je na baterky a pouhým stisknutím tlačítka rozzáří každý pokojíček hvězdnou oblohou. Projektor slouží často v terapeutických místnostech k relaxaci, a vy nyní můžete relaxovat doma a užívat si v pohodlí své postele krásnou noční oblohu i s měsícem.

3. Stan nad postel

Milovali jste v dětství bunkry? Ano? Dnešní děti jsou na tom stejně! Akorát nová doba přináší nové možnosti.
Jednou z nich je tento bunkr nad postel, který připomíná hvězdnou oblohu, obdobně jako projektor. V tomto stanu se bude příjemně usínat každému dítěti a díky stříšce bude ochráněno i před bubáky!

4. Nalepovací tabule + křídy ZDARMA

Je pravda, že tuhle tabuli kupují spíše rodiče kvůli svému pohodlí, ale děti ji prostě milují!
Tabule je dlouhá 2 metry a lze ji pohodlně nalepit na zeď nebo na dveře, čímž vznikne obrovská plocha pro kreslení a díky ní se nezničí stěny ani nábytek.
Je fajn ji použít i v kuchyni na zapsání nákupního seznamu nebo pro vzkazy, ale vždy ji nejvíce využívají děti.
Navíc, spousta dětí si rádo hraje na školu!

5. Dřevěná bota na naučení zavazování

Roztomilá botička spíše pro menší děti, která jim velmi pomůže při učení zavazovat si tkaničky. Je z kvalitního dřeva a potisku dovážena z Anglie, kde je praktickou pomůckou v mateřských školách. Každé dítě před nástupem do 1. třídy by toto mělo umět!

6. Pastelky do vany

Tyto pastelky funguje naprosto výborně! Jsou netoxické a lze s nimi pomalovat celou vanu i kachličky okolo. Každá kresba jde snadno smýt obyčejnou vodou, takže maminky se nemusí bát náročného úklidu!
Pokud vaše ratolest má problém s koupáním, díky těmto pastelkám je 100% nalákáte!

7. Inteligentní plastelína

Ne že by klasické plastelíně již odzvonilo, ale je tu inovace! Oblíbená pomůcka v hodinách fyziky, kterou můžete mít i doma.
S magnetickou plastelínou se naučíte přitažlivost a můžete pozorovat, jak magnteky tato plastelína přímo požírá. Se svítící plastelínou si užijete spoustu zábavy po tmě a s elektrickou si zase připomenete vodivost. Plastelínu si brali sebou i astronauti do vesmíru, tak proč byste si ji nemohli dopřát i vy na Zemi?!

8. Střílející zvířátko

Vyblbněte se na zahradě s těmito zvířátky. Stačí jim dát do úst pěnový míček a snažit se sestřelit protivníka. Výhodou je, že tato zábava opravdu nebolí, nezpůsobuje modřiny a ani nebudou děti mokré, jako například se stříkací pistolkou.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.