Tipy na dárky pro maminky

Maminku má každý jen jednu, tak na ni nezapomeňte a občas jí kupte třeba květinu, i jen tak pro radost, když není co slavit.

A nebo si vyberte nějaký milý dáreček u nás. Cokoliv se bude hodit k jakékoliv příležitosti. A balíček můžete nechat poslat přímo k jejím rukám jako překvapení, stačí nám to napsat v poznámce objednávky!

A teď už k těm TIPŮM:

1. Flakon na oblíbený parfém

Používá vaše maminka parfémy a voňavky? Tak tohle 100% ocení! Je to malý praktický flakon, do kterého si snadno přelije svou oblíbenou vůni, a vejde se do každé kabelky, takže bude mít maminka neustále svůj parfém u sebe a nebude překážet velké balení! Je fajn tento flakonek darovat společně s oblíbeným parfémem.

2. Květináč pro zkrášlení zábradlí

Je vaše maminka milovnice květin? Kupte jí nové květináče, které jsou letos velmi moderní! Na výběr jsou různé barvy. Květináče sedí na téměř všech typech zábradlí, takže s nimi lze ozdobit zábradlí balkonu i na chodbě.

3. Zdravá láhev na vodu s ovocem

Dodržuje maminka pitný režim? Dbejte na její zdraví a pořiďte jí designovou zdravou láhev, kterou bude mít stále u sebe. Uvnitř láhve je sítko, do kterého se dá čerstvé nakrájené ovoce, zalije se vodou a tím vznikne osvěžující nápoj na celý den. Pitná voda teče téměř všude, takže není problém ji neustále doplňovat.

4. Sada tašek na cestování

Nepromokavé tašky na cestování se hodí vždy, ať už se jede kempovat nebo k moři či na chatu k babičce. Některé věci je potřeba ochránit před politím a některé věci se zase mohou snadno vylít. Díky tomu jsou tyto nepromokavé tašky častým společníkem českých domácností.

5. Solná lampa pro zlepšení zdraví

Lampa vytesaná přímo z kusu soli bude zdobit každý pokoj a navíc svým uvolňováním léčivých látek zlepšuje dýchání, imunitu a ještě pohlcuje záření z televizoru. Stojí pár korun a přitom vydrží dlouhé roky!

6. Ozdoba na zeď v podobě motýlků

Myslíte, že by maminka ocenila nějakou dekoraci do bytu? A co tito roztomilí motýlci? Vypadají jako opravdoví, lze s nimi ozdobit stěnu, zrcadlo, dveře, zárubně....

 

7. Turban pro rychlé vysušení vlasů

Tohle využiji všechny ženy a nemusí být ani maminky! Po umytí vlasů je stačí na chvilku zabalit do tohoto turbanu ze speciální látky, která vlasy vysuší o polovinu rychleji a neudržuje vlhkost jako klasický ručník. Používají jej i v kadeřnictví, tak proč si ho nedopřát doma?

 

8. Gelové ponožky pro krásné nožky

Ať už špatná obuv nebo práce ve stoje na směny nohám prostě nepřeje. Muži to až tak neřeší, ale každá žena má ráda krásná chodidla mez popraskané a suché kůže. Díky těmto ponožkám, které stačí obout vždy chvilku přes den (třeba večer u televize nebo u knihy), buou nožky pravidelně opečovávány a hladké a jemné, bez jakékoliv namáhavé a pracné pedikůry. Ponožky obsahují léčivý gel - to je to kouzlo.

 

9. Silikonová poklička pro čistou plotnu

Pokud vám maminka často vaří, ocení tuto vychytávku. Silikonová poklička ve tvaru květiny pasuje na všechny hrnce do průměru 25 cm a zajistí, aby nic z hrnce při vaření nepřeteklo! Takže na vaření těstovin, rýže, brambor ideální! Nebude už muset drhnout sporák. Navíc, když není co vařit, lze ji použít jako poklop na mísu nebo na překrytí talířku v lednici.

10. Masážní kameny pro relaxaci

Je maminka často unavená a potřebuje odpočinout po náročném dni? Pořiďte jí tyhle lávové kameny. Jednoduše se nahřejí horkou vodou a tím jak jsou hladké lze s nimi krásně masírovat ztuhlé svalstvo a člověk si při tom náramně odpočine.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.